Ochranné povlaky

Nanokeramické ochrany

Před aplikací keramické ochrany je nutné aby automobil prošel procesem mytí, dekontaminace a leštěním. I u nového vozu s nájezdem 0km

Podrobné informace na tel. 774 846 036 


Aplikace: od 3000 Kč včetně dekontaminace

Odolnější náhrada klasického vosku

Combi: 4000Kč

SUV: 5000Kč

CARPRO CQUARTZ Lite

CQUARTZ Lite je uživatelsky přívětivá keramická ochrana laku založená na veleúspěšné technologii CQUARTZ CQUK. V portfoliu CarPro zaujímá roli základního produktu v řadě CQUARTZ a je vstupní branou do světa keramických ochran laku pro ty, kteří si zatím netroufají nanášet plnohodnotnou "keramiku".

Ocení jej i zkušení uživatelé včetně profesionálů, kteří hledají produkt s bezkonkurenčně rychlou a jednoduchou aplikací. CQUARTZ Lite poslouží jako základní keramická ochrana laku s přibližně roční životností, i jako vrchní vrstva pro stávající povlaky z řady CQuartz.

CQUARTZ Lite představuje pokrokovější alternativu k tradičním voskům, které překonává v lesku, životnosti, chemické odolnosti a dokonce i v jednoduchosti nanášení.

Receptura CQUARTZ Lite kombinuje keramické technologie na bázi SiO2 and TiO2 nanočástic a obsahuje více než 45 % pevných složek (tzv. sušiny). Vytváří ochranný film, který je výrazně silnější než vrstva vosku, což přináší hlubší lesk a lepší schopnost zakrývat jemné škrábance. 

 • Životnost: 6 months
 • Odolnost pH: 3~13
 • DRYINGTIME UNTIL WATER CONTACT: 24h
 • DRYINGTIME UNTIL FULL HARDNESS: 7 days


Aplikace: 10 000 Kč

Doporučuji

SUV: +20%

CARPRO CQUARTZ UK 3.0

CARPRO CQUARTZ UK 3.0 je moderní keramická ochrana laku poslední generace, která po aplikaci vytváří mimořádně silnou vrstvu a poskytuje velmi vysokou míru ochrany laku.

Chrání lak před zvětráváním, UV zářením, organickými i anorganickými agresivními látkami, naftou, kyselinami i zásaditými látkami (např. agresivními čističi). Přináší vysoký lesk a účinný odvod vody. CARPRO CQUARTZ UK 3.0 odolává silně kyselým i vysoce zásaditým chemickým látkám (pH 3 - pH 14).

Molekulární vazba k povrchu zajišťuje dlouhou životnost ochrany.


 • Životnost: 24 months
 • Odolnost pH: 3~13
 • DRYINGTIME UNTIL WATER CONTACT: 24h
 • DRYINGTIME UNTIL FULL HARDNESS: 7 days


Aplikace: 20 000 Kč

Doporučuji

SUV: +20%

CARPRO CQUARTZ Professional

CQUARTZ Professional je extra třída v keramické ochraně laku, vyvinutá firmou CARPRO pro profesionály, kteří poskytují detailingové služby náročné klientele. Značka CARPRO, světový lídr v oblasti keramické ochrany laku a high-tech autokosmetiky, využila při jeho vývoji unikátní technologii.

Výsledkem je flexibilní materiál s 3D strukturou a vysokou hustotou, který poskytuje mimořádnou míru ochrany laku proti povětrnostním vlivům a agresivním látkám včetně kyselin, hmyzu, ptačího trusu a soli.

Aplikací ochrany CQUARTZ Professional bude krása a lesk laku zakonzervována. Lak se bude méně špinit a bude perfektně odpuzovat vodu. Udržet vůz stále krásný bude stát mnohem méně úsilí.

Na počítadle tachometru budou přibývat kilometry, měsíce v kalendáři se budou překlápět, ale ochrana laku, lesk a vodoodpudivost CQUARTZ Professional bude trvat, a to po dobu minimálně 2 let.

 • Životnost: 24 months
 • Odolnost pH: 3~13
 • DRYINGTIME UNTIL WATER CONTACT: 24h
 • DRYINGTIME UNTIL FULL HARDNESS: 7 days


Aplikace: na vyžádání

CARPRO CQUARTZ Finest Reserve

CQUARTZ Finest Reserve je nejmodernější nanopovlak určený k ochraně laku Vašeho vozu, který ztělesňuje více než desetiletí nepřetržitých inovací značky CARPRO, průkopníka na poli keramické ochrany laku a high-tech autokosmetiky.

Finest Reserve, který stojí na pomyslném vrcholu řady CQUARTZ, využívá nových poznatků na poli nanotechnologií. Jedná se o hybridní materiál s komplexní 3D strukturou, který kombinuje vlastnosti keramického materiálu s vysokou stabilitou organického nano epoxidu. Výsledkem je velmi sofistikovaná ochrana laku s výjimečnými vlastnostmi.

CQUARTZ Finest Reserve vytváří na laku mimořádně silný, trvanlivý a odolný povlak, který poskytuje nadstandardní ochranu proti povětrnostním vlivům, agresivním látkám včetně kyselin, hmyzu, ptačímu trusu nebo soli.

Aplikací ochrany CQUARTZ Finest Reserve bude lak zakonzervován na mnoho let, bude se méně špinit a pravidelná údržba vozu bude následně mnohem snazší a zábavnější.

Lak ošetřený CQUARTZ Finest Reserve získá vysoce brilantní lesk a viditelně sytější barvu. Tyto vlastnosti si uchová po celou dobu životnosti ochranného povlaku, tedy minimálně 3 roky.


Aplikace: od 5 000 Kč včetně dekontaminace

SUV: +20% 

CARPRO CQuartz Skin

Celopolepy aut barevnou fólí (tzv. vinyl wrap), které umožnily vratnou změnu barvy vozu téměř ze dne na den, se staly velkým hitem posledního desetiletí. Prakticky v zápětí za touto vlnou se začala prosazovat i technologie čirých ochranných fólií (anglicky paint protection film), které dokáží chránit exponovaná místa (především čelní partie) karoserie před poškozením odletujícími kamínky a hmyzem. Stále častěji se setkáváme i s vozy ochráněnými čirou fólií na 100% lakovaného povrchu, kde čirá fólie poskytuje absolutní ochranu laku před mechanickými (poškrábání) i chemickými (ptačí trus) vlivy. Každá z těchto technologií sice poskytuje odlišnou funkci (změna vzhledu vs. ochrana původního laku), mají však jedno společné: stále jsou velmi nákladné a za kvalitně provedenou aplikaci si specializované firmy účtují pěticiferné částky. 

cena na vyžádání

Sada Alu 4000Kč

CARPRO CQUARTZ DLUX

CARPRO CQUARTZ DLUX je trvanlivý vodoodpudivý keramický povlak, který chrání ošetřené díly před znečištěním a UV zářením. Po aplikaci tvoří velmi tvrdou a houževnatou vrstvu modifikovaného skla.

Jedná se o optimalizovanou recepturu nanopovlaku CARPRO CQUARTZ upravenou tak, aby povlak tvořil co nejsilnější vrstvu. Pro maximální sytost a ochranu plastů před blednutím je totiž síla vrstvy klíčová. Ze stejného důvodu je proto DLUX ideální i na ochranu kol - síla vrstvy je důležitá vzhledem k vysoce abrazivnímu prostředí, kterému jsou kola vystaveny.

Používá se pro ochranu ráfků a všech nelakovaných plastových dílů v exteriéru, jako jsou lišty, nárazníky, mřížky a podobně. Zároveň je ideální pro ochranu malých dílů s matným povrchem - střešní nosiče, rámy motocyklů atd.

Speciální složení s 50% obsahem křemíku a organosilikáty pro maximální ochranu a silnou chemickou vazbu k plastům. Trvanlivost povlaku je až 12 měsíců.