Ochranné povlaky

sklokeramické ochrany

Před aplikací keramické ochrany je nutné aby automobil prošel procesem mytí, dekontaminace a leštěním. I u nového vozu s nájezdem 0km

Podrobné informace na tel. 774 846 036 


Aplikace vrstvy: 6000 Kč

Běžně používáno na plastové doplňky

MAYVINCI MK4 se skládá z nano částic oxidu křemičitého (SiO2), který je chemicky inertní a vysoce odolný proti poškrábání stejně jako skelná membrána. Díky těmto vlastnostem poskytuje ohromující ochranu a voskovaný vzhled. MK4 ochrání povrch na 18 měsíců.

TECHNCKÁ DATA:
Životnost: 18 měsíců
Objem: 50ml
Úhel kontaktu vody: 105°
Odolnost pH: 2 - 12
Tloušťka vrstvy: 3-4µ


Aplikace vrstvy: 10 000 Kč

Doporučuji

MAYVINCI C16  představuje průlom ve vodní keramické chemii oxidu křemičitého (SiO2). C16 poskytuje membránu s ochranou proti nečistotám na lakovaném povrchu se synergií hydrofobních a samočisticích vlastností. Lesk, který C16 představuje, je měřitelný až 95 GU (Gloss Units = jednotky lesku) ve 20°. C16 ochrání povrch až na 36 měsíců.

TECHNCKÁ DATA: 
Životnost: 3 roky
Objem: 50ml
Tloušťka vrstvy: 3-4µ
Úhel kontaktu vody: 105°
Odolnost pH: 2 - 12


Aplikace vrstvy: 15 000 Kč

Coat Mayvinci "Ayanmo" má mimořádnou přilnavost k povrchu. Molekulární morfologie přináší funkčnosti filmu tvrdost a elasticitu. Jedinečný prvek v povlaku umožňuje AYANMO pracovat s nižší povrchovou energií, zatímco působí proti statickým vlastnostem, které vytvářejí odpudivou vrstvu proti vodě a nečistotám. Vlastní složka v povlaku působí jako absorbér ultrafialového záření. Použitím přesného optického zařízení zobrazuje Ayanmo 92 GU (Gloss Units = jednotky lesku) při 20° a 97 GU při 60°, což představuje nejvyšší hodnotu, jaká kdy byla zdokumentována na jakémkoli nanokeramickém nátěru. Díky morfologické složce disponuje Ayanmo samoopravovacím efektem pod přímým sluncem nebo fénem. Ochrání povrch až na 60 měsíců.

TECHNCKÁ DATA:
Životnost: 5 let
Objem: 50ml
Tloušťka vrstvy: 4-5µ
Úhel kontaktu vody: 105°
Odolnost pH: 2 - 12


Aplikace vrstvy: 20 000 Kč 

Nejlepší třída keramické ochrany

Mayvinci Oracle

Nový profesionální ORACLE je třísložková sklokeramická kapalina s vysokou tvrdostí a extrémní reakci na teplo. Samoopravovací ultra jemná nano složka v produktu opravuje poškození a tvar za pomocí tepla. Oracle poskytuje extrémní hydrofobitu po celou životnost povlaku. Při vývoji výrobku byl naměřen extrémní lesk povlaku 98 GU při 20° a 105 GU při 60° . Na rozdíl od současných samoopravovacích keramických povlaků je Oracle opravovací vícekrát na stejném místě. Neobsahuje pryskyřici, která již při druhém opravování vysychá a ztrácí účinek. Svými složkami funguje samoopravovací efekt na horkém slunci, horkou vodou nebo horkovzdušnou pistolí. Oracle je garance životnosti povlaku na dobu minimálně 5 let.


Aplikace vrstvy: 3 600 Kč

Wheel Guard nabízí jedinečnou vazbu s automobilovými koly, ale i všemi kovy jako jsou koncovky výfuku a motorové části. Silná nepropustná membrána v kombinaci s organickými a anorganickými složkami SiO2 odpuzuje brzdový prach, silniční špínu a odolává vysokým teplotám. Extrémně nízká povrchová energie filmu spolu s inherentním antistatickým mechanismem odolává přilnavosti veškerých vnějších nečistot, což výrazně zvyšuje výsledky čištění. Wheel Guard dosahuje extrémního lesku a elasticity. 


Aplikace vrstvy: 500 Kč

MAYVINCI OVERCOAT je hydrofobní ochrana nano coatu, který nabízí mikroskopickou keramickou matrici s podílem oxidu křemičitého (SiO2). Overcoat chrání proti oxidaci a zároveň zvýrazňuje hluboký lesk

TECHNCKÁ DATA:
Životnost: 3 měsíce
Objem: 100ml
Úhel kontaktu vody: 100°